EXTRA 10% rabatu na kolekcje wielkanocne przy zakupie za min 300 zł. Kliknij tutaj >>>> aby aktywować rabat×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Wszystko zaczęło się od wielkiej miłości. Miłość do wykwintnej porcelany, artystycznego designu i tak wyrafinowanego stylu życia. W 1836 r. Nicolas Villeroy i Jean-François Boch podpisali umowę zobowiązującą się do współpracy w celu produkcji porcelany najwyższej jakości na świecie: porcelany kostnej Premium. Ich podpisy przypieczętowały wspólną pasję. Związek zaczął wykraczać poza relacje biznesowe. Wkrótce potem Oktavie Villeroy i Eugen Boch zakochali się i pobrali się - łącząc rodziny i zapoczątkowując niesamowitą historię sukcesu. Ta miłość do wykwintnych zastaw stołowych trwa w marce Villeroy & Boch, którą można dziś znaleźć w najlepszych na świecie pierwszorzędnych hotelach i wielokrotnie nagradzanych restauracjach. Wiodące międzynarodowe placówki używają eleganckiej zastawy stołowej, ręcznie dmuchanych kieliszków, najwyższej klasy sztućców i wysokiej jakości akcesoriów, aby pokazać swój indywidualny styl i ekskluzywność.
Jako namiętny hołd dla własnej historii Villeroy&Boch, firma stworzyła Villeroy&Boch Signature, unikalną kompozycję wybranych kolekcji premium obejmującą wszystkie charakterystyczne cechy renomowanej marki lifestyle: styl, kompetencje projektowe, najwyższą jakość i sztukę dobrego życia. Villeroy&Boch Signature jest przeznaczony dla wymagających osób, które są w domu w świecie eleganckich hoteli i eleganckich restauracji, a także lubią świętować wykwintną zastawę stołową we własnych domach - prywatnych lub jako uroczych i wyrafinowanych gospodarzy.
Kolekcje Villeroy&Boch Signature to wyrafinowana ekskluzywność. Wzory premium zapewniają szeroki zakres indywidualnych efektów, od luksusowego bogactwa po klasyczną elegancję lub stylowe niedopowiedzenie. Podpis Villeroy & Boch to zawsze deklaracja miłości do wszystkich rzeczy wyjątkowych.

Kolekcja Amazonia z Villeroy&BochKolekcja American Bar z Villeroy&BochKolekcja Kreuzband-Septfontaines z Villeroy&Boch

Kolekcja Neufaden-Merlemont z Villeroy&Boch

Kolekcja kryształów Octavia z Villeroy&BochKolekcja Scotch Whisky z Villeroy&BochKolekcja White Pearl z Villeroy&BochKolekcja Scotch Whisky Blended Scotch z Villeroy&BochKolekcja Vinobile z Villeroy&Boch

 

KOLEKCJE VILLEROY&BOCH SIGNATURE DOSTĘPNE W NAJLEPSZYCH SALONACH STACJONARNYCH

w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel