Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wykonaj wiosenny stroik z Villeroy & Boch

2022-02-26

Święta Wielkanocne wymagają wyjątkowej oprawy. Korzystając z produktów z kolekcji wielkanocnej z Villeroy & Boch możesz przygotować samodzielnie urocze wiosenno - wielkanocne stroiki. Chcąc Was zainspirować - Salon-Porcelany.pl™‎ przedstawia jedną z propozycji wiosennych stroików do którego przygotowania potrzebne będą: wazon / lampion z kolekcji Helium Villeroy&Boch porcelanowe zawieszki z kolekcji wielkanocnej Spring Eggs Villeroy&Boch porcelanowe kwiaty z kolekcji Mini Flower Bells Villeroy&Boch oraz trawa, wiosenne gałązki i mini klamerki. Przygotowanie stroików jest doskonałym sposobem na rodzinne przygotowania do świąt w których z wielką chęcią będą uczestniczyły dzieci.

1. przygotuj wszystkie niezbędne elementy do skomponowania własnych, wiosennych stroików. Pamiętaj, ze ich elementy możesz dowolnie wybierać. Trawę możesz zastąpić mchem... itp. Poproś dzieci, aby wyszukały własne elementy do sporządzenia uroczej wielkanocnej kompozycji.



2. W wybranym wazonie z kolekcji Helium Villeroy & Boch umieść wcześniej przygotowany kawałek świeżej trawy bądź mchu.



3. Rozłóż porcelanowe kwiaty z kolekcji Mini Flower Bells Villeroy&Boch



4. na rancie wazonu umieść gałązkę / bazie



5. za pomocą klamerki przypnij porcelanowy dzwonek z Villeroy&Boch lub inną z wielkanocnych zawieszek dostępnych w sklepie internetowym Salon-Porcelany.pl™‎ >>>>> do grubszej gałązki, która nie ugnie się pod ciężarem dekoracji.



6. Udekoruj drobnymi gałazkami, aby dodać subtelności całej dekoracji.



GOTOWE! Wspólnie z rodzina przygotuj kolejne dekoracje i raduj się wspólnie spędzonym czasem w gronie rodziny. 


Salon-Porcelany.pl™ jest salonem firmowym proponującym ofertę Villeroy & Boch on-line oraz w Salonach stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w których nasi pracownicy, zarażeni pasją pomogą Wam w wyborze, ale również opowiedzą o szczegółach wytwarzania produktów. Dowiecie się również wielu ciekawostek... Dajcie wciągnąć się w pasjonujące rozmowy o rzeczach pięknych ich historii i pochodzeniu. Wkroczcie w pasjonującą i przyjemną atmosferę zakupów. Zapraszamy

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
pixel