Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Suszarka na zlew kompaktowa

Suszarka na zlew kompaktowa
Out Of Stock
Suszarka na zlew kompaktowa

Nowoczesna, funkcjonalna suszarka do naczyń na zlew. Suszarka jest odporna na rdzewienie. Aluminiowy wkład pomiesci na raz 5 talerzy + kubki + inne umyte naczynia. Suszarka posiada ociekową tacę, która zapobiega wydostaniu się wody na blat kuchenny. Tacę można używać jako oddzielny elemnt. Suszarka posiada dodatkowy pojemnik na sztućce, który można bez problemu wyjąć.

  • Wymiary: 46.30 x 20.00 x 12.60 cm
  • Kolor: Jasnoszary

Brabantia to holenderska firma założona w 1919 roku, która szybko z rodzinnej marki stała się światowym producentem akcesoriów domowych, kuchennych i łazienkowych. Zaprojektowane z najwyższą starannością zachwycają swoim wyglądem, wzornictwem oraz funkcjonalnością. Wykonane z materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii charakteryzują się trwałością i ponadczasowością. W zróżnicowanym asortymencie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria domowe - kosze na śmieci, akcesoria łazienkowe i kuchenne, deski do prasowania oraz produkty do przechowywania żywności oraz jej przygotowywania.

Suszarka na zlew kompaktowa
Brabantia
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel