Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Worki na śmieci 5l

Worki na śmieci 5l
Out Of Stock
Worki na śmieci 5l

Zestaw 60 sztuk worków na śmieci w rozmiarze B. Nadają się do koszy marki Brabantia o pojemności 5l. Posiadają praktyczne taśmy na brzegach, które zapobiegają wystawaniu nieestetycznych końców na zewnątrz kosza, a dodatkowo ułatwiają szczelne zamknięcie worka po jego napełnieniu.  Wykonane z wytrzymałej folii HDPE. Łatwe w montowaniu oraz wyciąganiu z kosza. Posiadają specjalne oznaczenia kolorystyczne - sprawdź kod koloru na pokrywie kosza i dopasuj odpowiedni worek.

  • Materiał: folia
  • Wymiary: 5.00 l

Brabantia to holenderska firma założona w 1919 roku, która szybko z rodzinnej marki stała się światowym producentem akcesoriów domowych, kuchennych i łazienkowych. Zaprojektowane z najwyższą starannością zachwycają swoim wyglądem, wzornictwem oraz funkcjonalnością. Wykonane z materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii charakteryzują się trwałością i ponadczasowością. W zróżnicowanym asortymencie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria domowe - kosze na śmieci, akcesoria łazienkowe i kuchenne, deski do prasowania oraz produkty do przechowywania żywności oraz jej przygotowywania.

Worki na śmieci 5l
Brabantia
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel