Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Pojemnik z okienkiem 3 szt

Pojemnik z okienkiem 3 szt
Out Of Stock
Pojemnik z okienkiem 3 szt

Pojemniki do przechowywania żywności, wykonane ze stali nierdzewnej z prostokątnym okienkiem z plasiku. Okienko zostało wykonane z antysatycznego plastkiku, oznacza to że produkty nie przykejają się do niego. Pokrywka szczelnie zamykana, dzięki czemu produkty nie tracą świezości i nie pochłaniją wilogoci z zewnątrz. Na podstawie pojemników antypoślizgowy materiał, który zabezpiecza kuchenny blat przed porysowaniem. Okienko sprawia, że przchowywany produkt jest widoczny co może być nawet elementem dekoracyjnym w kuchni. 

  • Wymiary: 11.00 x 17.50 cm (śr. wys)
  • Pojemność: 1.4 l x 3
  • Materiał: Matowa stal nierdzewna plastik
  • Kolor: Srebrny

Brabantia to holenderska firma założona w 1919 roku, która szybko z rodzinnej marki stała się światowym producentem akcesoriów domowych, kuchennych i łazienkowych. Zaprojektowane z najwyższą starannością zachwycają swoim wyglądem, wzornictwem oraz funkcjonalnością. Wykonane z materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii charakteryzują się trwałością i ponadczasowością. W zróżnicowanym asortymencie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria domowe - kosze na śmieci, akcesoria łazienkowe i kuchenne, deski do prasowania oraz produkty do przechowywania żywności oraz jej przygotowywania.

Pojemnik z okienkiem 3 szt
Brabantia
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel