Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Szklarnia do kiełków BIVITA

Szklarnia do kiełków BIVITA
Out Of Stock
Szklarnia do kiełków BIVITA

Szklarnia do kiełków wykonany ze stali nierdzewne to mini szklarnia, w której można wyhodować świeże kiełki do własnej kuchni. Posiada zintegrowaną wentylacją dzięki której można wykiełkować nasiona takie jak: lucerna, fasola mung, rzodkiewka, ciecierzyca, pszenica, soczewica itp. Zamieszaj nasiona na krótko w wodzie w szklanej kopule, pozwól im wlać się do sitka, który jest zintegrowany z podstawką, umieść szklaną kopułę na stojaku i umieść kiełkujący słoik w ciepłym miejscu. Składniki są już po tygodniu gotowe do zbioru.

  • Materiał: szkło, silikon, tworzywo ABS, stal nierdzewna
  • Wymiary: wys. 18,4 cm, śred. 12,8 cm
  • Kolor: turkusowy

GEFU Oznacza innowacyjne produkty, najlepszą jakość, niezawodność, zrównoważone korzyści dla klientów oraz przyjemność z gotowania. Możesz polegać na marce GEFU zawsze i wszędzie, jako klient. Wczoraj, dziś i jutro. Zapraszanie znajomych, wypróbowywanie nowych składników i ekscytujących przepisów, bycie razem kreatywnym: gotowanie jest zabawą. Zwłaszcza jeśli używasz narzędzi kuchennych GEFU. Są łatwe w użyciu, ułatwiają przygotowanie i oszczędzają cenny czas. Czas na odkrycie sztuki kulinarnej, czas na wspólnoty i czas na rozkoszowanie się domowymi arcydziełami przy kieliszku dobrego wina.

Szklarnia do kiełków BIVITA
GEFU
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel