Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Worek do wyciskania mleka z orzechów NUTIE

Worek do wyciskania mleka z orzechów NUTIE
69,00 zł
55.51
Dodaj do obserwowanych
Out Of Stock
Worek do wyciskania mleka z orzechów NUTIE

Woreczek wielokrotnego użytku NUTIE został wykonany z konopi i posiada bawełniany sznurek, który ułatwia wyciskanie napoju. Nadaje się nie tylko do wyciskania mleka z migdałów, orzechów laskowych czy nerkowca, ale wyciśniesz w nim także twaróg lub smoothie. Odciśnięte w nim bakalie można później użyć do wypieku ciast i ciasteczek. Po użyciu wystarczy go tylko umyć i wysuszyć.

  • Materiał: Bawełna / Konopie
  • Wymiary: 30 cm 
  • Czyszczenie: Zaleca się pranie ręczne

GEFU Oznacza innowacyjne produkty, najlepszą jakość, niezawodność, zrównoważone korzyści dla klientów oraz przyjemność z gotowania. Możesz polegać na marce GEFU zawsze i wszędzie, jako klient. Wczoraj, dziś i jutro. Zapraszanie znajomych, wypróbowywanie nowych składników i ekscytujących przepisów, bycie razem kreatywnym: gotowanie jest zabawą. Zwłaszcza jeśli używasz narzędzi kuchennych GEFU. Są łatwe w użyciu, ułatwiają przygotowanie i oszczędzają cenny czas. Czas na odkrycie sztuki kulinarnej, czas na wspólnoty i czas na rozkoszowanie się domowymi arcydziełami przy kieliszku dobrego wina.

Worek do wyciskania mleka z orzechów NUTIE
GEFU
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel