Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Pojemnik na żywność MILO

Pojemnik na żywność MILO
105,00 zł
84.47
Dodaj do obserwowanych
Out Of Stock
Pojemnik na żywność MILO

Pojemnik Milo został wykonany ze szkła borokrzemianowego, które jest odporne na temperatury od -20°C do 300°C. Posiada także pokrywę ze stali nierdzewnej, do której dołączona jest silikonowa uszczelka z klipsami zabezpieczającymi przed przeciekaniem. Wysokiej jakości pojemnik od Gefu można używać w mikrofalówce oraz myć w zmywarce. 

  • Pojemność: 600ml
  • Materiał: Szkło borokrzemianowe / silikon / stal nierdzewna
  • Odporny na temperatury od -20°C do 300°C
  • Wysokość: 6,9 cm
  • Średnica: 15,9 cm

GEFU Oznacza innowacyjne produkty, najlepszą jakość, niezawodność, zrównoważone korzyści dla klientów oraz przyjemność z gotowania. Możesz polegać na marce GEFU zawsze i wszędzie, jako klient. Wczoraj, dziś i jutro. Zapraszanie znajomych, wypróbowywanie nowych składników i ekscytujących przepisów, bycie razem kreatywnym: gotowanie jest zabawą. Zwłaszcza jeśli używasz narzędzi kuchennych GEFU. Są łatwe w użyciu, ułatwiają przygotowanie i oszczędzają cenny czas. Czas na odkrycie sztuki kulinarnej, czas na wspólnoty i czas na rozkoszowanie się domowymi arcydziełami przy kieliszku dobrego wina.

Pojemnik na żywność MILO
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel