Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Młynek do przypraw TUSOME

Młynek do przypraw TUSOME
35,00 zł
33.08
Dodaj do obserwowanych
Out Of Stock
Młynek do przypraw TUSOME

Młynek TUSOME jest idealnym kompaktowym urządzeniem, które nie tylko zagości na Twoim stole ale również będzie towarzyszyć podczas biwakowania. Został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, tworzywa i szkła. W zestawie znajduje się pokrywka, dzięki której przyprawy zachowają swój świeży aromat i utrzyma młynek w czystości. Urządzenie posiada również wydajny ceramiczny mechanizm mielący oraz możliwość regulacji grubości mielenia.

  • Wymiary: 9 cm x 3 cm (wysokość x średnica)
  • Kolor: Malina
  • Materiały: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, szkło
  • Ceramiczny mechanizm
  • Regulacja grubości mielenia

GEFU Oznacza innowacyjne produkty, najlepszą jakość, niezawodność, zrównoważone korzyści dla klientów oraz przyjemność z gotowania. Możesz polegać na marce GEFU zawsze i wszędzie, jako klient. Wczoraj, dziś i jutro. Zapraszanie znajomych, wypróbowywanie nowych składników i ekscytujących przepisów, bycie razem kreatywnym: gotowanie jest zabawą. Zwłaszcza jeśli używasz narzędzi kuchennych GEFU. Są łatwe w użyciu, ułatwiają przygotowanie i oszczędzają cenny czas. Czas na odkrycie sztuki kulinarnej, czas na wspólnoty i czas na rozkoszowanie się domowymi arcydziełami przy kieliszku dobrego wina.

Młynek do przypraw TUSOME
GEFU
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel