Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Obrus plamoodporny 175x320

Obrus plamoodporny 175x320
Out Of Stock
Obrus plamoodporny 175x320

Kolekcja Cottage to nawiązanie do sielskiej, a jednocześnie romantycznej i poetyckiej angielskiej wsi. Motywy przewodnie to sezonowe kwiaty - anemony, floksy i astry przeplatane z geometrycznymi palmami. Produkty wykonane z najwyższej jakości bawełny o długich włóknach, które zapewniają miękkość i idealną gładkość. Obróbka Irretrex minimalizuje reakcje naturalnych włókien bawełnianych w praniu, dzięki czemu Twoje obrusy, maty czy serwetki zachowują swoje proporcje przez lata. Plamoodporna wersja została pokryta akrylem, co zapewnia ochronę przed zabrudzeniami i wodą. Powlekanie pozwala na czyszczenie gąbka.

  • wyprodukowano we Francji
  • materiał: 100% bawełna pokryta dwiema warstwami akrylu
  • wymiary: 175 x 320 cm
  • kolekcja: Cottage
  • kolor: Green

Le Jacquard Français to wspaniała ludzka opowieść o mężczyznach i kobietach z pasją do ich pracy. Od 1888 roku każdy z nich przyczynił się do stworzenia światowej niepowtarzalnej marki. W produkcji nasze zespoły wykorzystują stare techniki, które pozostawiają ślad w nowoczesnym świecie, łącząc innowacje technologiczne i unikalne know-how. To dumą bycia opiekunem tradycji przodków, a także ważnym graczem w nowych trendach, co wiąże nas wokół ambitnego projektu.
Od ponad stu lat tkacze wykonujący swoje zadania z pasją, stali się siłą napędową zakładu produkcyjnego LJF zlokalizowanego we wschodniej Francji w Gérardmer.
Dzisiaj, Le Jacquard Français to nie tylko wzorzec dla pokoleń ludzi, którzy mają taką samą pasję do pięknych tkanin i dekoracji domowych, ale także zmieniającą się markę, która dostosowuje się do zmieniających się trendów.

Obrus plamoodporny 175x320
Le Jacquard Francais
informacje i wymiary
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel