EXTRA 10% rabatu na kolekcje wielkanocne przy zakupie za min 300 zł. Kliknij tutaj >>>> aby aktywować rabat×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Bieżnik 50x150cm

Bieżnik 50x150cm
In stock
w ciągu 5 - 16 dni
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Bieżnik 50x150cm

Kolekcja Souveraine została stworzona jako hołd dla piękna i spokoju natury. Pozwala na przeniesienie się do magicznych i wyjątkowych leśnych zakątków! Artykuły z tej kolekcji zostały ozdobione motywem jeleni, zająców, bażantów i dzików w otoczeniu bujnej roślinności. Wszystkie produkty z kolekcji Souveraine zostały wykonane z najwyższej jakości przędzy lnianej o mocnych, lekkich i długich włóknach, które gwarantują wygodę użytkowania i łatwość prasowania. Len o gramaturze 205g/m2 wykorzystany do produkcji jest w 100% europejski i ekologiczny - certyfikowany Masters of Linen ®. Dostępne w 3 kolorach. 

  • wyprodukowano we Francji
  • materiał: 100% len
  • wymiary: 50 x 150 cm
  • kolekcja: Souveraine
  • kolor: Gold

Le Jacquard Français to wspaniała ludzka opowieść o mężczyznach i kobietach z pasją do ich pracy. Od 1888 roku każdy z nich przyczynił się do stworzenia światowej niepowtarzalnej marki. W produkcji nasze zespoły wykorzystują stare techniki, które pozostawiają ślad w nowoczesnym świecie, łącząc innowacje technologiczne i unikalne know-how. To dumą bycia opiekunem tradycji przodków, a także ważnym graczem w nowych trendach, co wiąże nas wokół ambitnego projektu.
Od ponad stu lat tkacze wykonujący swoje zadania z pasją, stali się siłą napędową zakładu produkcyjnego LJF zlokalizowanego we wschodniej Francji w Gérardmer.
Dzisiaj, Le Jacquard Français to nie tylko wzorzec dla pokoleń ludzi, którzy mają taką samą pasję do pięknych tkanin i dekoracji domowych, ale także zmieniającą się markę, która dostosowuje się do zmieniających się trendów.

Bieżnik 50x150cm
Le Jacquard Francais
informacje i wymiary
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel