Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Łyżka obiadowa

Łyżka obiadowa
Out Of Stock
Łyżka obiadowa

Posrebrzana łyżka obiadowa typu menu z kolekcji Arcade firmy Robbe & Berking to niezastąpiony element każdego zestawu sztućców. Doskonale wyważona i starannie wykończona, zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Misa łyżki została wykończona i zaprojektowana w ten sposób, aby jedzenie było przyjemnością.  Ich uniwersalny rozmiar, pomiędzy świątecznymi sztućcami stołowymi, a deserowymi, sprawia, że idealnie nadają się do codziennego użytku, łącząc elegancję z praktycznością. Kolekcja Arcade to stylowe sztućce posrebrzane, które zachwycają dekoracyjną elegancją i nawiązują do śródziemnomorskiego klimatu. Ich subtelne srebrne paski z przodu i z tyłu tworzą linie łodyg, które w najsmuklejszym miejscu zostały owinięte paskiem tworzącym literę V. To eleganckie i przyciągające wzrok sztućce, które dodają uroku każdej zastawie i posiłkowi. 

  • Materiał: posrebrzane - srebrzenie 150g
  • Wymiary: 20.50 x 4.50 cm (długość x szerokość)
  • Projekt: Robert Berking
  • Kolekcja: Arcade

Robbe & Berking, producent srebra od 1874 roku, to firma rodzinna obecnie prowadzona przez piąte pokolenie. Ich wyjątkowa i niezrównana jakość opiera się na ręcznym wykonaniu przez mistrzów sztuki złotniczej w srebrze i szkutnictwa w manufakturze jachtów Robbe & Berking. Sztućce i zastawy stołowe wyróżniają się ponadczasową elegancją i trwałością, nie podążając za chwilowymi trendami. Jako lider na rynku srebrnych sztućców, Robbe & Berking dostarcza je najlepszym firmom na całym świecie! W swojej ofercie mają elementy posrebrzane 150g warstwą i srebrne z najwyższej jakości srebra 925. Warstwa srebra w przypadków sztućców posrebrzanych jest 2/3 grubsza niż klasyczne srebrzenie 90g. Dzięki temu są one niezwykle wytrzymałe, trwałe i nieprzemijająco piękne! Każdy element posiada wytłoczoną cechę probierczą, która jest adekwatna do zastosowanej techniki srebrzenia.

Łyżka obiadowa
Robbe & Berking
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel