Z okazji Dnia Matki z kodem PREZENT dodatkowe 5% rabatu na cały asortyment i, jeśli zechcesz, darmowe opakowanie prezentowe. Użyj kodu w koszyku.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj.: 1888 Sp. z o.o. 00-526 Warszawa ulica Krucza 16/22, bądź poczta elektroniczną: zwroty (at) salon-porcelany.pl, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) - wypowiedzenie umowy kupna sprzedaży wymaga formy pisemnej i może nastąpić wyłącznie po odebraniu rzeczy. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas - co oznacza, że w przypadku wyboru przesyłki płatnej, gdy dostępna jest darmowa przesyłka, nie nastąpi zwrot kwoty dostawy), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz: Salon Porcelany ulica Stary Rynek 60 A, 82-300 Elbląg niezwłocznie (nie odbieramy przesyłek pobraniowych i nieawizowanych paczek bez wcześniejszego pisemnego wypowiedzenia, nie odbieramy paczek pod innymi adresami niż wskazany), a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Korzystając ze swojego konta klienta można zwrócić przesyłkę bezgotówkowo, cena przesyłki zostanie odjęta od wartości zwrotu, cena jest podana podczas dokonywania zwrotu i jest jedną z najniższych na rynku)
Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Najprościej dokonać zwrotu logując się na swoje konto klienta w naszym sklepie w dziale "ZWROTY TOWARÓW"
TANIE ZWROTYINFORMACJA>>>

Wzór formularza odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
– Adresat Markovvy Sp. z o.o. 82-300 Elbląg ulica Stary Rynek 60A, bądź poczta elektroniczną: zwroty (at) salon-porcelany.pl
– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy dzieło polegającej na wykonaniu na stępujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)
– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)
– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)
– Adres konsumenta(-ów)
– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
– Data
(*) Niepotrzebne skreślić

Nota prawna:
Rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich zgodnie z art. 14 par. 1 ODR VO: UE udostępniamy internetową platformę do rozstrzygania sporów pod linkiem: webgate.ec.europa.eu

pixel