Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Miska dla psa Lupita

Miska dla psa Lupita
359,00 zł
342.67
Dodaj do obserwowanych
Out Of Stock
Miska dla psa Lupita

Miska dla psów w kolorze czerwonym projektu Miriam Mirri. Praktyczna i zabawna miska sprawi, że Twój pies z przyjemnością sięgnie po swoje przekąski. Włoska projektantka stworzyła serie akcesoriów z myślą o domowych pupilach. Oryginalny design i praktyczność to zalety tej miski. Duża kość pozwala na swobodne przenoszenie miski, a stalowa miska wewnętrzna jest łatwa w czyszczeniu. Stylowy gadżet dla psa, który doda uroku także Twojemu wnętrzu.

  • Materiał: żywica termoplastyczna / stal nierdzewna
  • Wymiary: 32.00 x 37.00 cm (śr. x wys.)
  • Pojemność: 1.50 l 
  • Kolor: czerwony

Alessi to marka która powstała 1921 roku. Na przełomie prawie stu lat marka stopniowo ewoluowała, aby stać się teraz jedną z wiodących fabryk włoskiego wzornictwa. Alessi to firmą, której nadano miano włoskiej fabryki snów. Producent jest otwarty na zmiany, i rozwój, jednak nie rezygnuje z tradycji i kultury, która kreuje markę. Wraz z Alessi współpracuje ponad 200 najwybitniejszych designerów z całego świata. Odkąd firma zaczęła istnieć aż do teraz większość produktów powstaje poprzez obróbkę metali na zimno. Alessi jest rewelacyjną marką, w której asortymencie znajdziesz niezwykłe zastawy stołowe, akcesoria kuchenne, a także lampy, biżuterie, otwieracze, misy lub drobiazgi, czy też małe dzieła sztuki.

Miska dla psa Lupita
Alessi
informacje i wymiary
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel