Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Mlynek do pieprzu AROMATICO

Mlynek do pieprzu AROMATICO
205,00 zł
164.92
Dodaj do obserwowanych
Out Of Stock
Mlynek do pieprzu AROMATICO

Korbkowy młynek do przypraw z ceramicznymi żarnami marki GEFU. Regulowany młynek ceramiczny jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy kręcić specjalną korbką, aby doprawić potrawy aromatycznymi przyprawami. Posiada małe okienko, które pozwala na monitorowanie ilości przypraw w młynku i uzupełnienie całości w razie potrzeby. 

  • Materiał: stal nierdzewna / tworzywo sztuczne / nylon
  • Wymiary: 9.00 x 18.00 x 6.30 cm (dł. x szer. x wys.) 

GEFU Oznacza innowacyjne produkty, najlepszą jakość, niezawodność, zrównoważone korzyści dla klientów oraz przyjemność z gotowania. Możesz polegać na marce GEFU zawsze i wszędzie, jako klient. Wczoraj, dziś i jutro. Zapraszanie znajomych, wypróbowywanie nowych składników i ekscytujących przepisów, bycie razem kreatywnym: gotowanie jest zabawą. Zwłaszcza jeśli używasz narzędzi kuchennych GEFU. Są łatwe w użyciu, ułatwiają przygotowanie i oszczędzają cenny czas. Czas na odkrycie sztuki kulinarnej, czas na wspólnoty i czas na rozkoszowanie się domowymi arcydziełami przy kieliszku dobrego wina.

Mlynek do pieprzu AROMATICO
GEFU
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel