Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Wazon Pocałunek/Adele Bloch Bauer

Wazon Pocałunek/Adele Bloch Bauer
Out Of Stock
Wazon Pocałunek/Adele Bloch Bauer

Porcelanowy wazon z edycji limitowanej o wysokości 20cm z kolekcji Gustav Klimt. Z frontu został umieszczony jeden z najbardziej znanych dzieł malarza "Pocałunek", natomiast druga strona ukazuje nam obraz "Adele Bloch Bauer". Wazon został wykonany ręcznie z wysokiej jakości porcelany z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Całość dopełniają eleganckie dekoracje wykonane z prawdziwego złota. Unikalny przedmiot - idealny dla miłośnika sztuki Klimta! 

  • Materiał: porcelana 
  • Wymiary: 32.00 x 10.00 x 20.00 cm  

W czasach Art Nouveau, bogate dzieła "Złotego Okresu" tego artysty ukazują kształty i ozdoby - łączą się, tworząc unikalne kompozycje. Gustav Klimt (1862 - 1918), współzałożyciel szkoły "Secesja Wiedeńska", łączy w swych wspaniałych obrazach różne aspekty międzynarodowej secesji i jest w istocie najważniejszym artystą. Jego najbardziej znany obraz "Pocałunek" jest powszechnie uznawany za ostateczną "Alegorię Miłości".

Z miłości do porcelany... Historia Goebela zaczyna się 30 stycznia 1871 roku z Franzem Detleffem i Williamem Goebelem, założycielami firmy. Tworzą fabrykę "dedykowaną zmysłom". Do dzisiaj Goebel to tradycyjna marka na prezenty kolekcjonerskie z kolekcjami Artis Orbis, Pop Art, Rosina Wachtmeister oraz sezonowymi liniami Wielkanocy i Bożego Narodzenia oraz manufaktury Kaiser. Światowej sławy marka Goebel jest umiejscowiona pomiędzy tradycją, nowoczesnym stylem życia, budzi emocje, które trwają pokolenia.

Wazon Pocałunek/Adele Bloch Bauer
Goebel
Opinie użytkowników
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia może być krótszy. Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel