Z okazji Dnia Ojca z kodem TATADAY dodatkowe 9% rabatu na asortyment Villeroy & Boch i, jeśli zechcesz, darmowe opakowanie prezentowe. Użyj kodu w koszyku.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Soup Passion otrzymuje niemiecką nagrodę Innovation Award

2021-07-17
Wysyp nagród trwa... Tak samo jest z aktualnym produktem z działu zastaw stołowych Villeroy & Boch: "A zwycięzcą jest ..." Tym razem jest to duża miska zupy z serii Soup Passion, która została już ukoronowana "Kuchnia Innowacja Roku 2017® "wraz z całym asortymentem Soup Passion i otrzymałą nagrodę" Zwycięzca "w kategorii" Kuchnia "od jury przyznawanego na German Innovation Awards 2018." Jesteśmy naprawdę zadowoleni z tej nagrody ", mówi Sandra Ehlen, Senior Product Manager w Villeroy & Boch. "W końcu niemiecka Nagroda za Innowacyjność jest otwarta tylko dla firm, które zostały nominowane przez panele ekspertów z Niemieckiej Rady Wzornictwa, Ten wyjątkowy proces czyni nagrodę niezależną, a przez to cenniejszą."Ta miska do zupy jest super

Bez względu na to, czy jest to główny posiłek czy przystawka, każda dobra zupa ma swój własny dodatek. Możesz serwować oba razem i cieszyć się nimi w pełni dzięki dużym miskom do zupy z kolekcji Soup Passion. Projekt jest naprawdę stylowy i inteligentny. Dzieje się tak dlatego, że miska składa się z dwóch oddzielnych połówek o różnej wielkości: Większy przedział zawiera zupy lub gulasze, podczas gdy mniejszą komorę można wypełnić chlebem, świeżymi ziołami, warzywami lub innymi smacznymi kąskami. Oznacza to, że nie ma szansy na przypadkowe wymieszanie wszystkiego. Bardzo praktyczna: mniejsza połowa jest ergonomicznie zaprojektowana i jest tak poręczna, że ​​można jej używać jako uchwytu.

Niemiecka Rada Wzornictwa i niemiecka nagroda za innowację

Założona przez niemiecki Bundestag niemiecka Rada Wzornictwa w istotny sposób przyczynia się do przekazywania wiedzy na temat projektowania wraz z jej konkursami, wystawami, konferencjami, seminariami i publikacjami. Od 1953 r. Rada prezentuje nagrody za usługi projektowania, brandingu i innowacji na poziomie międzynarodowym. Koło darczyńców dla niemieckiej Rady Projektowej obejmuje obecnie ponad 300 krajowych i zagranicznych firm, które łącznie zatrudniają ponad 3 miliony osób.

Niemiecki Design Council przedstawia niemiecką nagrodę Innovation Award w różnych branżach za produkty i rozwiązania, które wyróżniają się na tle istniejących, ze względu na koncentrację na użytkownikach i wartość dodaną. Niezależne, interdyscyplinarne jury eksperckie ocenia zgłoszenia zgodnie z poziomem innowacyjności, korzyściami dla użytkownika oraz zrównoważeniem społecznym, ekologicznym i ekonomicznym. Ponadto brane są również pod uwagę inne czynniki, takie jak potencjał lokalizacji i zatrudnienia, trwałość, dojrzałość rynku, jakość techniczna i funkcja, istotność i efekty synergii. Niemiecka Nagroda za Innowacyjność została już dobrze przyjęta w ciągu pierwszego roku z ponad 650 zgłoszeniami.
Salon-Porcelany.pl™ jest salonem firmowym proponującym ofertę Villeroy & Boch on-line oraz w Salonach stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w których nasi pracownicy, zarażeni pasją pomogą Wam w wyborze, ale również opowiedzą o szczegółach wytwarzania produktów. Dowiecie się również wielu ciekawostek... Dajcie wciągnąć się w pasjonujące rozmowy o rzeczach pięknych ich historii i pochodzeniu. Wkroczcie w pasjonującą i przyjemną atmosferę zakupów. Zapraszamy.  >>>>>
Jeżeli podoba Ci się nasz wpis na blogu zapisz się do naszego newslettera tutaj >>>>>, a my wyślemy Ci więcej informacji o produktach i pojawiających się w sklepie internetowym Salon-Porcelany.pl promocjach.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
pixel