EXTRA 10% rabatu na kolekcje wielkanocne przy zakupie za min 300 zł. Kliknij tutaj >>>> aby aktywować rabat×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Specjalne prezenty Villeroy & Boch w Salonie Porcelany

2023-06-08

Na urodziny lub rocznicę, na Boże Narodzenie czy Wielkanoc, na wesele, na Walentynki czy Dzień Matki, dla Twojego przyjaciela lub gospodyni, specjalne podziękowanie to zawsze wystarczający powód na prezenty. Tak samo jest na wszystkich kontynentach świata. W Ameryce i Kanadzie, wręcza się prezenty na dziękczynienie, Diwali w Indiach, Chinach i Rosji, na Nowy Rok, a w kulturach żydowskich na Chanukka. Na tym tle Villeroy & Boch skupił się na całym świecie nad tematem prezentów i prezentuje specjalne koncepcje upominkowe, które zaspokajają szerokie spektrum życzeń konsumentów. Po wprowadzeniu linii prezentowych w ubiegłym roku, Villeroy & Boch nadal skupia uwagę nad prezentami i proponuje najbardziej udane zbiory nowych artykułów, kolorów i dekorów.

Dzięki koncepcji prezentów z kolekcji Rose Cottage, Villeroy&Boch dadaje temat na-trend herbaty. Tradycyjny podwieczorek robi comeback wraz z wysokiej jakości odmianami herbaty - to popularne prezenty. Kolekcja Rose Cottage żartobliwie akcentuje ten trend i interpretuje go w kobiecy, kwiatowy wzór. Wybrane artykuły porcelanowe oferują wspaniały wystrój róż w przewiewnych, pastelowych kolorach. Najpopularniejsze artykuły Rose Cottage - talerze śniadaniowe, kubki, filiżanki i talerzyki - teraz dostępne w kolorach: różowym, zielonym, niebieskim i szarym. Te nowe kolory harmonijnie pasują do świata kolorów Rose Cottage, ale pozwalają na maksymalną indywidualność.

Wybrane dekory zostały zastosowane do nowych form dla klasycznie eleganckich kolekcji prezentowych w ekskluzywnych liniach na prezent, czyli Amazonia, Anmut Flowers, Samarkanda Aquamarin i Samarkanda Rubin, a w 2016 roku dołączyły dwa nowe dekory: ponadczasowy La Classica Contura i kolorowy Samarkanda Mandarin. Wszystkie artykuły prezentowe są w podobnej formie, a teraz dostępne także w kwiatowym stylu prowansalskim Artesano Verdure. Wszystkie dekory na prezent są opakowane w ekskluzywne pudełko.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel