Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

La Boule od Villeroy&Boch: kultowy obiekt o wiecznym uroku

2022-02-28
Innowacyjna koncepcja zastawy stołowej, kamień milowy w historii projektowania i część DNA Villeroy & Boch. Od czasu premiery w 1971 roku „Globe” projektantki Helen von Boch była imponującą i rewolucyjną koncepcją, zaskakującą konstrukcją, która wyprzedzała swoje czasy. Prawie 50 lat później Villeroy & Boch prezentuje nową interpretację tego innowacyjnego pomysłu w „La Boule”, nowoczesnej wersji ekskluzywnej porcelanowej kuli ziemskiej. Dostępny w czterech kultowych wzorach, La Boule tworzy różnorodne efekty i spodoba się wymagającym miłośnikom designu, dbającym o wyjątkowe dzieła.

La Boule od Villeroy & Boch

Obiekt designerski i serwis stołowy, który można ustawiać jeden na drugim, La Boule zachwyca idealną symbiozą funkcjonalności i estetyki. Ta porcelanowa kula składa się z kompaktowego stołu dla dwóch osób, z dwiema miskami porcelanowymi Premium, miskami płaskimi, talerzami uniwersalnymi i półmiskiem do serwowania. Zmontowana kula to ekskluzywny obiekt designerski, który będzie prawdziwą atrakcją na stole lub jako element dekoracyjny w pokoju - idealny do małych mieszkań lub wyrazistego elementu w dużym pokoju.


Każdy z czterech stylów ma swój indywidualny urok. La Boule czarno-biała i La Boule zachwyca eleganckim, dyskretnym wzornictwem, a La Boule czarno-biała przyciąga kontrastowymi efektami. Zainspirowany efektownym wystrojem Memphis, La Boule memphis to prawdziwa ikona designu.

Dwie wersje La Boule w czerni i bieli zachwycają swoją elegancką prostotą: w błyszczącej bieli lub o matowej ciemnej czerni powierzchni i naturalnym odczuciu. Kolory i tekstury tworzą link do odnoszących sukcesy kolekcji Villeroy & Boch.

La Boule od Villeroy & Boch

Czarno-biały La Boule oddaje wyobraźnię interakcjami przeciwieństw i kontrastów. Kolory czerni i bieli łączą się z błyszczącymi i matowymi teksturami, aby stworzyć zarówno wizualny i haptyczny wygląd, jak i przyciągający wzrok wygląd.

La Boule memphis odważnie podkreśla, wyróżniając się od minimalistycznych czarno-białych wersji. Inspiracją Villeroy & Boch do wystroju była nowoczesna interpretacja stylu grupy projektowej „Memphis” z Mediolanu, która wywołała taką sensację swoją pracą w latach 80. La Boule memphis odzwierciedla te uderzające wzory dzięki kontrastującym kolorom, niezwykłym kombinacjom materiałów i kształtów oraz zabawnym wzorom na meblach, tkaninach i ceramice. Czarno-białe paski łączą się z powierzchniami w kolorze pomarańczowym, różowym i bordowym, tworząc prawdziwe zestawienie - odważne, pełne charakteru i pewności siebie.
Salon-Porcelany.pl™ jest salonem firmowym proponującym ofertę Villeroy & Boch on-line oraz w Salonach stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w których nasi pracownicy, zarażeni pasją pomogą Wam w wyborze, ale również opowiedzą o szczegółach wytwarzania produktów. Dowiecie się również wielu ciekawostek... Dajcie wciągnąć się w pasjonujące rozmowy o rzeczach pięknych ich historii i pochodzeniu. Wkroczcie w pasjonującą i przyjemną atmosferę zakupów. Zapraszamy.  >>>>>
Jeżeli podoba Ci się nasz wpis na blogu zapisz się do naszego newslettera tutaj >>>>>, a my wyślemy Ci więcej informacji o produktach i pojawiających się w sklepie internetowym Salon-Porcelany.pl promocjach.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel