Boże Narodzenie 2023      Kupuj w wyjątkowo dobrych cenach     PAMIĘTAJ !!! Ostateczna cena w koszyku×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Monochromatyczny Villeroy & Boch

2022-10-12
Żegnajcie kolory, witajcie monochromatyczne! Masz dość kolorowych kombinacji kolorów? Teraz możesz nadać swojemu domowi wygląd „ton w ton”. W zależności od palety kolorów ten nowy trend to prawdziwy „kameleon” - może być subtelny lub dramatyczny, purystyczny lub zabawny. Monochromatyczny najlepiej sprawdza się w przypadku ciemniejszych odcieni, takich jak czerń, antracyt i bakłażan.

Zasady są proste, efekt spektakularny! Trend monochromatyczny łączy różne odcienie w jednolitej palecie kolorów. Gdy kolory znikają w tle, ostrość przenosi się na kontury, powierzchnie i tekstury. To sprawia, że ​​monochromatyczny jest idealny do eleganckich materiałów i ozdobnych kształtów. I ten trend można zastosować niemal wszędzie - w łazience i kuchni, a nawet na stole w jadalni.Idealne tło dla kreatywnych dań kulinarnych

Stół o stonowanym designie naprawdę wyostrza wzrok na to, co najważniejsze. Zwłaszcza w przypadku ciemnych kolorów starannie przygotowane potrawy wydają się szczególnie wyrafinowane. Dzięki Manufacture Rock i jego autentycznej powierzchni łupkowej z kolorowej porcelany premium, cały stół jadalny można stylizować na ciemny łupek - od spodu, naczyń i misek po filiżanki do espresso. Typowa płaskorzeźba łupka, utworzona przez warstwy skalne liczące miliony lat, ukazana jest w najlepszym świetle dzięki jednolitej kolorystyce. Do tego dopasowane: matowe czarne wazony z kolekcji Manufacture Collier.

Nowość: La Boule w wersji monochromatycznej

Kultowy La Boule jest również dostępny w dwóch monochromatycznych wersjach: As La Boule w czerni matowej lub La Boule w bieli w błyszczącej bieli. Jako nowa odsłona „balu”, którym Helen von Boch wywołała sensację w 1971 roku, La Boule spełnia obietnicę Villeroy & Boch tworzenia prawdziwie wiecznych projektów. Idealny kulisty kształt dodatkowo podkreśla jednolita kolorystyka. Jako designerski przedmiot i naczynia do układania w stosy w jednym, La Boule urzeka wyjątkową symbiozą funkcjonalności i estetyki. La Boule jest zawsze po prostu doskonały - w pojedynczych elementach na nakrytym stole w jadalni lub jako kompletne dzieło sztuki w gablocie. Dlatego jest pożądany zarówno przez miłośników designu, jak i koneserów.

Achromatyczne wnętrze - ponadczasowy kontrast

Preferowanie wzorów monochromatycznych nie kończy się na kuchni i salonie. Fronty kuchenne i blaty kuchenne bez uchwytów w eleganckim wyglądzie ciemnego marmuru stanowią atrakcyjny kontrast dla ciemnych wzorów ścian. Wysokiej jakości ceramiczne zlewozmywaki w kolorze hebanowym i baterie w kolorze antracytowym stanowią wyraz pewności w kuchni. Jasne, konsekwentne projektowanie kuchni lub innych pomieszczeń mieszkalnych w kontrastujących odcieniach czerni wymaga trochę odwagi. Jednak ta odwaga zostanie sowicie wynagrodzona w postaci ekstrawaganckich, estetycznych przestrzeni.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2022
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel