EXTRA 10% rabatu na kolekcje wielkanocne przy zakupie za min 300 zł. Kliknij tutaj >>>> aby aktywować rabat×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

Nostalgiczne święta Villeroy&Boch

2022-12-15
Zimowy kolaż Villeroy & Boch cieszy powtarzającymi się rozszerzeniami i wielkim sukcesem od wielu lat. W 2016 roku w kolekcji Winter Collage tematem jest nostalgiczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Nowy wygląd został więc opracowany dla wybranych artykułów i dekorów z kolekcji - od atmosferycznego oświetlenia porcelanowych przedmiotów dekoracyjnych, tradycyjne ozdoby choinkowe do świątecznej zastawy stołowej.


Nostalgiczny Christmas Market: Powrót do przeszłości
Kompletnie nowa linia Nostalgic Christmas Market zapewnia obiekty i sceny figurek odpowiednich do tworzenia pięknego małego jarmarku bożonarodzeniowego: Na rynku stoi kram z piernikami, zabawkami na choinkę i kram z grzanym winem; sprzedawca, którego piec przypomina silnik pociągu; i chór dziecięcy. Święty Mikołaj w towarzystwie sań i oczywiście niezbędne zdobione choinki.
Bombki: ukryta radość!
Linia bombek zawierająca cztery różne bombki jest także nowością w 2016 roku. Dwie połówki każdego cacka są utrzymywane razem za pomocą magnesów, dzięki czemu puste wnętrze zapewnia kryjówkę dla małych niespodzianek. Rozkoszne małe prezenty, takie jak biżuteria lub czekoladki można szybko "opakować" w bombki, które mogą potem ozdabiać choinkę. Jeśli masz kilka bombek możesz wymieniać i łączyć różne połówki zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ cały zabawa jest stworzona dla Ciebie. Istnieje możliwość wyboru motywów.
Świąteczne zabawki: Małe smakołyki, które przyciągają wzrok
Linia Bożonarodzeniowych zabawek oferuje artykuły dekoracyjne, które zostały wyprodukowane z dbałością o szczegóły. W nowym roku 2016 są piramidy choinkowe, wykonane z porcelany i dwa kalendarze adwentowe zaprojektowane z motywami z rynku Bożego Narodzenia.
W linii zabawek Bożego Narodzenia są nowe sceny z figurkami, z których niektóre to pozytywki, które grają dobrze znane utwory jak "Jingle Bells" i "Święty Mikołaj przybywa do miasta". Motywy inspirowane są jarmarkiem bożonarodzeniowym z typowymi specjałami takimi jak pierniki lub ręcznie wykonywane drewniane figury dziadków do orzechów. Klasyczne melodie świąteczne grają w mini pozytywkach z Nostalgic Melody, teraz dostępne jako choinki, czapka Mikołaja, pudełko z Mikołajem i Mikołaj na sankach.
Christmas Light i Nostalgic Light: inspirujące iluminacje
Wyszukanie przedmioty dekoracyjne Christmas Light i Nostalgic Light zapewniają urocze efekty świetlne. Nowy lampion uformowany w kształcie buta (ale cacko), gwiazdy, torba na prezent, delikatnie oświetlone Anioły, Mikołaj, Bałwan, czy dziadek do orzechów.
My Christmas Tree i Nostalgic Elements: ukochane ozdoby choinkowe
Tradycyjne ozdoby choinkowe są dostarczane przez linie My Christmas Tree i Nostalgic Elements. Nowy rok 2016 to trzy małe tria dzwonkowe, buty i bałwanki, połączone dwa dzwonki w kolorze czerwonym i zielonym. Istnieją również zestawy trzech ozdób.
Winter Collage: Świąteczne dekoracje stołu
Każdy, kto szuka produktów sezonowych do serwisu stołowego znajdzie to w kolekcji Winter Collage. Linia Toy’s Delight obejmuje świąteczne przedmioty i naczynia ozdobione drobnymi rozproszonymi motywami. Powstały nowe talerze z piękną czerwoną obręczą, mała taca na nóżce, talerze na ciasto są idealne do herbatników, babeczek lub mini-torty.
Toy’s Fantasy oferuje talerze w klasycznej formie Villeroy&Boch jako imitacja tradycyjnych papierowych tacek. Obecnie kolekcja jest rozszerzona o nowe dekory i nowy owalny kształt, który przypomina papierowe tacki w jakich jada się frytki podawane na jarmarkach bożonarodzeniowych. Najciekawsze są duże prostokątne półmiski ukazujące motyw z sankami i duży talerz na wypieki, który pokazuje Jarmark Bożonarodzeniowy z diabelskim młynem. Nowością są okrągłe i kwadratowe talerze dostępne w dwóch różnych rozmiarach. Gwiazdy nowości 2016 roku to jumbo kubek z Mikołajem i prezentami i kubek w kształcie buta, jak te często znajdujące się na jarmarkach. Nowe wazony mające na celu przypominać torby upominkowe.
Christmas Edition 2016: nowa kolekcja ukazująca się każdego roku
Kolekcja Christmas Edition 2016, dostępna tylko w roku wydania, zawiera niewielką miskę roku, kubek roku, dzwonek i bombkę, które można powiesić. Wszystkie te pozycje świątecznych motywów są oznaczone złotymi symbolami 2016 r. W tym roku jest też nowy Anioł. Artykuły są pakowane w pudełka o wysokiej jakości, aby zrobić idealne prezenty.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel