Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowa kolekcja 2017 Colourful Life od Villeroy & Boch - świeża i żywa.

2021-03-25
Dekoracyjne akcenty kolorystyczne nowej kolekcji Colourful Life od Villeroy & Boch są świeże i żywe. Jakby malowane za pomocą szerokiego pociągnięcia pędzla. Takie kolory jak: Winter Sky, Lemon Pie, Natural Cotton, Cosy Grey, Green Apple czy Berry Fantasy zdobią krawędzie talerzy i kubków. To projekt nagradzanego, skandynawskiego projektanta wnętrz Gesa Hansena, który nadał niepowtarzalną lekkość kolekcji Colourful Life.

COLOURFUL LIFE OD VILLEROY&BOCH

Po udanych projektach w obszarach kuchennych, łazienkowych i odnowy biologicznej, w których Hansen stworzył wyraziste kolory umywalek ceramicznych, kreatywna współpraca skupiła się na zastawi stołowej. Z wyczuciem trendów i harmonii, wielokrotnie nagradzany międzynarodowym nagrodami projektant zaprojektował sześć świeżych, doskonale skoordynowanych kolorów porcelany Colourful Life, które otwierają się na różnorodne możliwości dekoracji w wielu kombinacjach.

COLOURFUL LIFE LEMON PIE OD VILLEROY&BOCH

Teraz możesz wybrać Green Apple, Lemon Pie, Berry fantasy, Natural Cotton, Winter Sky i Cosy Gray lub swój ulubiony kolor lub nawet stylowo łączyć je ze sobą. Wybierz cieplejsze kolory lub mix obu – to wszystko zależy od Twojego indywidualnego gustu. Kolory inspirowane porami roku możesz skoordynować ze swoim stylem lub wykorzystywać świadomie jako kolorowy akcent dekoracji.

COLOURFUL LIFE OD VILLEROY&BOCH

Kolory na Colourful Life zostały dodane na białej porcelanie o specjalnej strukturze pociągnięcia pędzla dającej wszystkim elementom z serii wyraźnie współczesną formę, ale także znak ręcznego wykonania. Seria składa się z jedenastu wybranych produktów podstawowych, każdy w sześciu kolorach: filiżanki do kawy i espresso ze spodeczkami, talerze śniadaniowe, obiadowe, do zupy i makaronu, miseczki i kubki. Kolorowa kolekcja Villeroy & Boch – Colourful Life jest idealna na co dzień i może być rozszerzona i uzupełniona o inne elementy porcelany Villeroy & Boch.

COLOURFUL LIFE OD VILLEROY&BOCH


Salon-Porcelany.pl™ jest salonem firmowym proponującym ofertę Villeroy & Boch on-line oraz w Salonach stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w których nasi pracownicy, zarażeni pasją pomogą Wam w wyborze, ale również opowiedzą o szczegółach wytwarzania produktów. Dowiecie się również wielu ciekawostek... Dajcie wciągnąć się w pasjonujące rozmowy o rzeczach pięknych ich historii i pochodzeniu. Wkroczcie w pasjonującą i przyjemną atmosferę zakupów. Zapraszamy >>>>>
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021
pixel