Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pokoje w pensjonacie Villeroy&Boch już na Booking.com

2023-04-02
Zamek Saareck w Mettlach przyciąga gości z całego świata

Urocze, indywidualnie urządzone pokoje w Saareck Castle, ekskluzywnym pensjonacie Villeroy & Boch, można już zamówić online na Booking.com, który jest światowym liderem w zakresie rezerwacji hotelowych. Położony w sielankowym Mettlach w trójkącie granicznym Niemiec-Francji i Luksemburga. Zamek został dodany do portfolio portalu internetowego, który ma ponad milion noclegów w ponad 225 krajach i regionach i jest jednym z najlepszych adresów w Kraju Saary.

Zamek Saareck zaprasza gości i odwiedzających ten malowniczy region, aby doświadczyć wyjątkowej atmosfery i poczuć się jak w samym sercu idyllicznego angielskiego parku. Dom zachował charakter zamku nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz. Pokoje na parterze zostały zachowane w pierwotnym stanie: małe salony, sala ozdobiona obrazami i trofeami myśliwskimi, salon z kominkiem z fortepianem Steinway i duża jadalnia z drewnianymi panelami ścian, wyrafinowanymi meblami, drewnianymi podłogami, a portrety rodzinne tworzą wyjątkową atmosferę à la Belle Époque. Urocze, indywidualnie urządzone pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, takie jak WiFi i telewizor z płaskim ekranem. Wspaniałą atrakcją jest słoneczny taras, który przylega do rozległego wiejskiego parku, wypełnionego wielowiekowymi drzewami i ma fantastyczny widok na Stare Opactwo nad brzegiem rzeki Saary.Smakosze również znajdą coś dla siebie w zamku. Potrawy są serwowane na wysokiej jakości zastawie Villeroy&Boch: La Classica Nuova i La Classica Contura z najwyższej jakości porcelany Premium Bone Porcelain stanowią doskonałą scenę dla tych kulinarnych kreacji.

Dodatkowa wskazówka: Zamek Saareck jest także popularnym miejscem wydarzeń, zapewniającym wyjątkową oprawę imprez, konferencji i seminariów, a także wspaniałych uroczystości rodzinnych, wesel i rocznic. Każdy, kto chciałby tutaj świętować powinien zarezerwować to tak wcześnie, jak to możliwe. Pensjonat może pomieścić ekskluzywne imprezy dla maksymalnie 200 osób. Co więcej, zamek w Saareck jest również bardzo interesujący, ponieważ w Starym Opactwie mieści się Centrum Wynalazków Villeroy & Boch z Keravision i Muzeum Ceramiki.


Od rezydencji do ekskluzywnego pensjonatu

Villeroy & Boch od 1954 r. Korzysta z zamku Saareck jako pensjonatu, aby zaspokoić stale rosnącą liczbę odwiedzających, w tym wielu gości z zagranicy. Pensjonat został pierwotnie zbudowany jako zamek według projektu architekta Ludwiga Arntza z Kolonii w latach 1902-1903 dla młodej pary Adeline von Boch z domu Freiin od 1917 do 1932 r. W 1912 r. dawna rezydencja rodziny von Boch została rozbudowana zgodnie z planami architekta Eugena Schmohla.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel