Dodatkowe 5% rabatu na cały asortyment po zapisie do newslettera.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tajemnica handlowa - Le Jacquard Francais

2023-05-30
Wybierając wyjątkowe materiały proponujemy wyjątkową jakość naszych dzieł. Ich wyjątkowość można po pierwsze przypisać wyborowi naszych materiałów. Jakość Le Jacquard Français wyróżnia się wyjątkową jakością materiałów, których używa w swoich dziełach. Firma korzysta wyłącznie z naturalnych włókien: bawełny i lnu, które są jednymi z najlepszych na rynku. Czysta, najwyższej jakości przędza daje niezrównaną jasność i precyzję do tworzenia wyciętych wzorów; ich wyjątkowe właściwości pozwalają uzyskać najbardziej intensywne kolory. Zarówno włókna bawełniane, jak i lnu stosowane przez Le Jacquard Français są produkowane z najdłuższych włókien. Włókna te są rzadsze niż inne i mają wyższą jakość. Ogromny wybór tych włókien jest kluczowy, aby zapewnić, że nasze kreacje są produkowane zgodnie z normami estetyki marki i że będą odporne na test czasu.

wyjątkowe materiały Le Jacquard Français

Tajemnica handlowa
Przygotowanie osnowy jest ważnym etapem jakości naszej produkcji, ponieważ wymaga czasu i wymaga ekstremalnej precyzji. Składa się z 6 do 7 000 równoległych nici, zwijając je na belkę osnowy, a następnie przykleja je, aby poprawić ich opór podczas procesu tkania. To przygotowanie odbywa się poprzez konkretne serie bardzo precyzyjnych etapów. Tkanie rozpoczyna się, gdy nici osnowy są zamontowane na krośnie. Wzory są uzyskiwane mechanicznie przez różne tkactwo (zamiast przez drukowanie) i są więc widoczne po obu stronach tkaniny. Różne sposoby przecinania gwintów nazywa się "splotami". Produkują efekty reliefowe. Dobrze kontrolowany proces wykańczania: Termin "wykończenie" odnosi się do wszystkich operacji i zabiegów wymaganych do przekształcenia "niedokończonej" tkaniny (zwanej również "gotową tkaniną") w produkt końcowy gotowy do przetworzenia na artykuły. artykuły poddawane są 3 kolejnym zabiegom. Le Jacquard Français nieustannie inwestuje w najnowocześniejsze urządzenia, dzięki czemu jego twórczość może korzystać z najnowszych technologii.

Tajemnica handlowa Le Jacquard Français

Salon-Porcelany.pl™ jest salonem firmowym proponującym ofertę Le Jacquard Français on-line oraz w Salonach stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w których nasi pracownicy, zarażeni pasją pomogą Wam w wyborze, ale również opowiedzą o szczegółach wytwarzania produktów. Dowiecie się również wielu ciekawostek... Dajcie wciągnąć się w pasjonujące rozmowy o rzeczach pięknych ich historii i pochodzeniu. Wkroczcie w pasjonującą i przyjemną atmosferę zakupów. Zapraszamy >>>>>
Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel