EXTRA 10% rabatu na kolekcje wielkanocne przy zakupie za min 300 zł. Kliknij tutaj >>>> aby aktywować rabat×
KUPUJ KORZYSTAJĄC Z ZESTAWÓW KOLEKCJI !!! W ZESTAWIE ZAWSZE NAJTANIEJ !!! ZAZNACZ LUB ODZNACZ ASORTYMENT, WPISZ ILOŚCI, SYSTEM NALICZY RABATY

W Ashleigh & Burwood dzielimy się naszą pasją do zapachów.

2021-10-25

W Ashleigh & Burwood dzielimy się naszą pasją do zapachów od 1993 roku. Rozpoczynając produkcję od rodzinnego stołu kuchennego, ojciec i syn John i Andrew Nettleton założyli małą angielską firmę, która ceniła wszystko, co robili - rodzinę, zapach, jakość i kreatywność. Wszystkie te lata później Ashleigh i Burwood mogły wyprowadzić się z kuchni, ale te fundamentalne wartości, które ukształtowały dziedzictwo firmy, nadal pozostają w centrum zainteresowania. Nasza podróż nauczyła nas dużo o zapachu, a całą naszą wiedzę fachową włożyliśmy w stworzenie kolekcji wysokiej jakości perfum, stworzonych w Wielkiej Brytanii, abyś mógł się nimi cieszyć. Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i kreatywności, dlatego dbamy o to, aby każdy aspekt naszych inspirowanych i wyrafinowanych produktów był profesjonalnie zaprojektowany i bezkompromisowej jakości, aby rozkoszować się zmysłami. Od naszej współpracy z wiodącymi perfumerami po dzieła stworzone przez nasz zespół projektantów, naszym celem jest zawsze tworzenie wymyślnych zapachów, które są darem dla domu. Naszą obietnicą jest umieszczenie jakości i uczciwości w czołówce naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby przekraczać Twoje oczekiwania, zawsze zapewniając wyjątkowy wybór, jakość i obsługę klienta, zgodnie z wartościami rodzinnymi, które leżą u podstaw naszej działalności.Pochodzenie lampy zapachowej sięga 1898 roku, gdy francuski farmaceuta stworzył system katalitycznego spalania, aby dezynfekować powietrze w szpitalach. Oryginalne modele były wykonane z kryształu lub szkła i działały przy użyciu tej samej metody oczyszczania, jaką stosuje się dzisiaj: d
yfuzja w wyniku spalania katalitycznego. Palnik katalityczny wychwytuje i niszczy cząsteczki niosące nieprzyjemne zapachy. Mieszanie się powietrza i ruch z konwekcji zapewnia, że ​​brzydkie zapachy są niszczone, podobnie jak mikroorganizmy z powietrza. Katalityczne lampy zapachowe faktycznie oczyszczają powietrze przed jego perfumowaniem.

W latach dwudziestych projektanci otrzymali zlecenie stworzenia estetycznych butelek, które będą oferowane prywatnym konsumentom. Lampy, które wcześniej oczyszczały powietrze wyłącznie w otoczeniu przemysłowym, teraz trafiły do ​​prywatnego domu. Podczas gdy odświeżacze powietrza i spraye pokojowe zazwyczaj maskują nieprzyjemne zapachy, mieszają się z nimi, to lampy katalityczne aktywnie oczyszczają i perfumują powietrze na dużym obszarze. Zapachy w domu wytwarzane przez kuchnię, zwierzęta domowe, tytoń i ćwiczenia mogą być bezpiecznie i skutecznie usunięte przy użyciu lamp katalitycznych Ashleigh & Burwood.Lampa zapachowa Ashleigh & Burwood naprawdę pomaga oczyścić i oczyścić powietrze. Niezależne testy przeprowadzone dla Ashleigh & Burwood dają następujące wyniki zniszczenia typowych mikroorganizmów domowych po przetestowaniu w warunkach laboratoryjnych.

Alergeny - lampa zapachowa Ashleigh & Burwood działa przeciw alergenom, w tym bakteriom, zarodnikom pleśni i roztoczom, z następującymi klinicznie sprawdzonymi wynikami po 30 minutach ekspozycji na emisje lamp zapachowych:

Bakterie:
E. coli - 99% zniszczone po 30 minutach
S. aureus - 99% zniszczone po 30 minutach
E. aerogenes - 99% zniszczone po 30 minutach

Roztocze:
D. farinae - 99% zniszczone po 30 minutach.

Zarodniki pleśni:
S. chartarum - 96% zniszczone po 30 minutach.

Dym tytoniowy:
99,9% usuwanie cząstek dymu tytoniowego po 30 minutach.

Nieprzyjemny zapach - lampa zapachowa Ashleigh & Burwood działa skutecznie na zwykłe domowe zapachy, takie jak te pochodzące od psów, kotów i zepsutego jedzenia.

Pies: 33% redukcja zapachu po 3 godzinach ekspozycji.
Kot: 56% redukcja zapachu po 3 godzinach ekspozycji.
Nieprzyjemne zapachy żywności: 68% redukcja zapachu po 3 godzinach ekspozycji.

Jak korzystać z lampy

  1. Ustaw lampę na powierzchni odpornej na zalanie. Zdejmij pokrywę i zespół kamienia / knota. Wypełnij swoją lampę do 2/3 pojemności jednym z unikalnych zapachów lamp Ashleigh & Burwood.
  2. Włóż kamień / knot do lampy. Zawsze trzymaj lampę w pozycji pionowej po napełnieniu, aby zapobiec rozlaniu się Zapachu Lampy.
  3. Przykryj kamień przykrywką (jeśli kamień nie jest zakryty, zapach lampki wyparuje) i pozwól knotowi zanurzyć się na 20-30 minut. Przed zapaleniem lampy umieść lampę na żaroodpornej powierzchni.
  4. Usuń snakffer-cap i rozpal kamień. NIGDY nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru. Upewnij się, że lampa znajduje się z dala od materiałów łatwopalnych.
  5. Zdmuchnij płomień po około 2-3 minutach. NIGDY nie należy zasłaniać otwartego płomienia za pomocą przyssawki lub ozdobnej pokrywy, ponieważ może to spowodować uszkodzenie lampy.
  6. UWAGA: Kamień jest teraz gorący! Pozostanie gorąca (bez płomienia), ponieważ nadal będzie czerpać zapach przez knot.
  7. Użyj dołączonej dekoracyjnej pokrywy do pokrycia kamienia. Lampa pracuje teraz nad oczyszczeniem powietrza i zapachem twojego domu.
  8. Pozwól lampie pachnieć w domu przez maksymalnie 40 minut przed zgaszeniem.

Po 40 minutach przestań perfumować, usuwając dekoracyjną pokrywkę. (UWAGA - może być gorąca) i przykryj kamień przykrywką. Spowoduje to zatrzymanie procesu i zapobiegnie parowaniu lampy, gdy lampa nie jest używana.UWAGA: Lampy mogą być znane jako lampy katalityczne, katalityczne lampy zapachowe, lampy dyfuzyjne lub po prostu jako lampy zapachowe. Podczas zmiany zapachów zalecamy usunięcie knota z lampy i pozostawienie knota do wyschnięcia przed umieszczeniem go w innym zapachu. Zalecamy również używanie lampy, aby nie spalać olejków do końca, dopóki nie wyschnie, ponieważ może to spowodować nadmierne zużycie knota.

Lampki zapachowe i perfumy kupisz w Salon-Porcelany.pl™ w zakładce marki >>>>>


Salon-Porcelany.pl™ jest salonem firmowym proponującym ofertę Villeroy & Boch on-line oraz w Salonach stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w których nasi pracownicy, zarażeni pasją pomogą Wam w wyborze, ale również opowiedzą o szczegółach wytwarzania produktów. Dowiecie się również wielu ciekawostek... Dajcie wciągnąć się w pasjonujące rozmowy o rzeczach pięknych ich historii i pochodzeniu. Wkroczcie w pasjonującą i przyjemną atmosferę zakupów. Zapraszamy >>>>>

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
w sprawie zamówień zapraszamy na czat on-line 1015 - 1745
lub na firmową infolinię
535 565 251
pixel